53. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Tengerparton
53

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Tengerparton

Olaj, vászon, 44,5x58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Karl Kaufmann
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft