53. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velencei részlet a dózse Palotával
169

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velencei részlet a dózse Palotával

Olaj, vászon, 18,5x32 cm
Jelezve balra lent: L. Bertini
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft