21. aukció
Cserna Károly (1867-1944) Teveháton Kairóban
26

Cserna Károly (1867-1944)

Teveháton Kairóban

Olaj, vászon, 74,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Cserna Károly Cairo
Kikiáltási ár: 650 000 Ft