18. aukció
Bozsó János (1922-1998) Tiszakécskei házak, 1998
136

Bozsó János (1922-1998)

Tiszakécskei házak, 1998

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Bozsó J. Tiszakécske 1998 VII. 23
Kikiáltási ár: 160 000 Ft