68. Aukció
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Titokzatos sziget, 1903 körül
42

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Titokzatos sziget, 1903 körül

Olaj, vászon, 35 x 50 cm
Kikiáltási ár: 160 000 000 Ft
Becsérték: 300 000 000 - 450 000 000 Ft