60. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tó a Magas-Tátrában
71

Telepy Károly (1828-1906)

Tó a Magas-Tátrában

Olaj, papírlemez, 13,5x17 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K .
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft