60. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Veszprém, 1891
121

Telepy Károly (1828-1906)

Veszprém, 1891

Olaj, vászon, 46x67 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 891.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913. katalógus: 65. (Apácavölgy /Veszprémből/) vagy 198. (Részlet Veszprémből címmel)