21. aukció
Csók István (1865-1961) Toilette (Nő macskával)
31

Csók István (1865-1961)

Toilette (Nő macskával)

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Proveniencia: Weber Ödön nagyváradi gyűjtő tulajdonában (1978)