60. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tóparti pihenő
195

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tóparti pihenő

Olaj, vászon, 81,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft