60. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet (Csendélet), 1936
124

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet (Csendélet), 1936

Olaj, vászon, 100,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: 1936 Iványi Grünwald Béla Lelle
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Iványi-Grünwald Béla festőművész gyűjteményes kiállítása, Fränkel Szalon, Budapest, 1936. október 4-26. katalógus: 12. (Csendélet címmel)

¦ Iványi-Grünwald Béla festőművész gyűjteményes kiállításának katalógusa, Fränkel Szalon, Budapest, 1936. 3.

¦ Pesti Napló Képes Melléklete, 1936. október 11.