32. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Töredék I., 1990
137

Hencze Tamás (1938-2018)

Töredék I., 1990

Olaj, vászon, 150x60 cm
Jelezve középen fent: Hencze, Jelezve hátoldalon: Hencze Tamás Töredék I., 90
Kikiáltási ár: 850 000 Ft