32. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Véges tér, 2001
94

Hencze Tamás (1938-2018)

Véges tér, 2001

Olaj, vászon, 140x85 cm
Jelezve hátoldalon: Véges tér (140x85) Hencze T. 2001
Kikiáltási ár: 600 000 Ft