4. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Tornácon merengő ifjú hölgy, 1923
45

Litteczky Endre (1880-1953)

Tornácon merengő ifjú hölgy, 1923

Olaj, vászon, 96,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: L.E. 1923
Kikiáltási ár: 320 000 Ft