4. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Folyóparti fák délutáni fényben
128

Litteczky Endre (1880-1953)

Folyóparti fák délutáni fényben

Olaj, karton, 67,5x98 cm
Jelezve jobbra lent: L.E.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft