74. Téli aukció
Bohacsek Ede ritmusok, Törökbálint
117

Bohacsek Ede (1889-1915)

Törökbálinti táj, 1912

Olaj, vászon, 34,5 x 51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bohacsek 912
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 8 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Zsűrimentes Kiállítás. Művészház, Budapest, 1913. szeptember, (kat.: 21. Romantikus alapon természet után készült dekoratív tájkép, olajf, 600.- Korona)