24. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Törökszegfű az ablakban
145

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Törökszegfű az ablakban

Olaj, papírlemez, 55x43,5 cm
Jelezve balra lent: Karlovszky B.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft