11. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Toronyházak
152

Járitz Józsa (1893-1986)

Toronyházak

Olaj, farost, 61x50,5 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 360 000 Ft