11. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Vonuló csorda
153

Járitz Józsa (1893-1986)

Vonuló csorda

Olaj, vászon, 80x115 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft