20. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Toszkán táj
163

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Toszkán táj

Olaj, fa, 24,5x18 cm
Jelezve jobbra lent: L. Ébner
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 79. aukció, 18. tétel