13. aukció
Vén Emil (1902-1984) Touloni kikötő, 1983
71

Vén Emil (1902-1984)

Touloni kikötő, 1983

Olaj, vászon, 70x81 cm
Jelezve balra lent: Vén, jelezve hátoldalon: Vén Emil 1983 Toulon Kormos László barátomnak igaz szeretettel Vén Emil
Kikiáltási ár: 400 000 Ft