13. aukció
Vén Emil (1902-1984) Touloni piac, 1979
191

Vén Emil (1902-1984)

Touloni piac, 1979

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 360 000 Ft