63. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Tourettes-sur-Loup-i piac, 1964
145

Réth Alfréd (1884-1966)

Tourettes-sur-Loup-i piac, 1964

Olaj, textil, kollázs, vászon falemezen, 55x47 cm
Jelezve balra lent: A. Reth 64.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft