63. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Tourrettes-sur-Loup (Réth Alfréd háza), 1961
154

Réth Alfréd (1884-1966)

Tourrettes-sur-Loup (Réth Alfréd háza), 1961

Olaj, fa, 26,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: A. Réth 61
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ Galerie Urban, Párizs

Kiállítva ¦ Exhibited :

¦ Galerie Urban, Michel Boutin, Saint-Tropez, 1964.

¦ Exposition à Saint-Tropez, Galerie de la Ponche, 1964.