74. Téli aukció
Vaszary János Tata, Tóváros, fauvizmus
86

Tóvárosi tájkép, Tata (Tájkép nagy felületekben), 1912

Olaj, vászon, 80,5 x 100,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary 1912
Kikiáltási ár: 55 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Vaszary János gyűjteményes kiállítása. Művészház, 1912, (kat.: 144. Tájkép nagy felületekben címen)
¦ Művészház, 1913. Katalógus a Művészház Nemzetközi posztimpresszionista kiállításához. Budapest, 1913. május 4. − június 25., (kat.: 208. Tájkép nagy felületekben címmel)