74. Téli aukció
Vaszary János Firenze
58

Firenzei nő

Akvarell, tus, papír, 61 x 44,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft