20. aukció
Bálint Endre (1914-1986) "Tovoba-uhu"
211

Bálint Endre (1914-1986)

"Tovoba-uhu"

Olaj, kollázs, papír, 25x34 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 956-72, jelezve hátoldalon: Bálint ”Tovoba-uhu” 956-972
Kikiáltási ár: 160 000 Ft