46. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Trén
85

Trén

Olaj, vászon, 33x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban a Wolfner és Singer Irodalmi Intézet tulajdonában