46. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Trén I-II.
58

Trén I-II.

Akvarell, ceruza, papír, 15x20,5 cm
Jelezve jobbra középen: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft