74. Téli aukció
Mednyánszky László Trén
83

Trén

Akvarell, ceruza, papír, 26,5 x 36 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Hátoldalon: Hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ korábban a Wolfner és Singer Irodalmi Intézet tulajdonában