74. Téli aukció
Mednyánszky László holdvilág, miszticizmus
49

Holdvilágos tóparti táj

Olaj, vászon, 85 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Goldberger Lajosnak kutyafülű vén barátja Mednyánszky
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft