63. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Trió, 1942-1958
202

Réth Alfréd (1884-1966)

Trió, 1942-1958

Olaj, karton faroston, 47,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Reth
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Hommage á Réth Alfréd (Budapest, 1884 – Paris 1966) naptár, Budapest, magánkiadás, 2016. április