74. Téli aukció
Vaszary János La Cigale
5

Tücsök

Színezett litográfia, 43 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 600 000 Ft

Fränkel József kiadása 1926-1932 között

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Vaszary János műveiből válogatott kiállítás. Qualitas Galéria, Budapest, 1992. március 13. – április 3. (kat.: 34.)