74. Téli aukció
Vaszary János École de Paris, Tata
30

Ablakban

Olaj, vászon, 40 x 47 cm
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Vaszary János művei magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25.