25. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Tükröződés, 1872
154

Mészöly Géza (1844-1887)

Tükröződés, 1872

Olaj, vászon, 31x51 cm
Jelezve balra lent: 872 Mészöly G.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft