47. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Tűz van, 1960-1961
41

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Tűz van, 1960-1961

Olaj, farost, 78,7x122,5 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy 61; Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 1961; Hátoldalon: 60/15, 78,7x122,5 cm, Tűz van, Gyarmathy 960
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Gyarmathy Tihamér kiállítása. VI. Kerület, Tanács körút 6., Budapest, 1964. április, katalógus nélkül