47. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Római emlék, 1977
63

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Római emlék, 1977

Olaj, vászon, 90,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 977
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 500 000 Ft