18. aukció
Basilides Sándor (1901-1980) Udvarlás
84

Basilides Sándor (1901-1980)

Udvarlás

Olaj, vászon, 80,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: Basilides Sándor
Kikiáltási ár: 250 000 Ft