64. aukció
Veres Péter (1943-2004) Udvarom virágai II., 1999
165

Veres Péter (1943-2004)

Udvarom virágai II., 1999

Olaj, farost, 80x80 cm
Jelezve balra lent: VP. 99.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 340 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced :

¦ Veres Péter életmű-katalógus. Credo Alapítvány, Ungvár, Ukrajna, 2004. (o. n.)