A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Fényes Adolf (1867-1945) Udvaron, 1905 körül
54

Fényes Adolf (1867-1945)

Udvaron, 1905 körül

Olaj, vászon, 86x94 cm
Jelezve jobbra lent: FÉNYES A.