18. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Új boldogság, 1970
182

Klie Zoltán (1897-1992)

Új boldogság, 1970

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Klie, Jelezve hátoldalán: Klie Z 1970
Kikiáltási ár: 180 000 Ft