14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Konok Tamás, geometrikus absztrakció, kortárs aukció
83

Konok Tamás (1930-2020)

Ülő nő IV., 1968

Gouache, kollázs, grafit, pasztell, vászon papírlemezen, 60,5 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1968/62
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1968/62

KIÁLLÍTVA:
Paris Musee d’Art Moderne de la Ville de Paris, 1969.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
Konok Sine loco et anno. Ernst Múzeum, Budapest, 2006. 15. oldal

REPRODUKÁLVA:
A művész honlapján