14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Konok Tamás, kollázs
67

Konok Tamás (1930-2020)

Collage V., 1976

Akril, vászon, vászonapplikáció, 22,5 x 27,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1976/55
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1976/55

PROVENIENCIA:
– korábban egy svájci gyűjteményben

REPRODUKÁLVA:
a művész honlapján