72. Tavaszi aukció
Vaszary János impresszionizmus
188

Ülő nő lila napernyővel, 1909

Olaj, fa, 27,5 x 42,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J. 909
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

11

Nő cigarettával

Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft