Berlin – Budapest 1919-1933
Mattis Teutsch János (1884-1960) Ülő női alak, 1925 körül
61

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Ülő női alak, 1925 körül

Olaj, karton, 33x25,5 cm
Hátoldalon: Figurák tájban (akvarell, kréta)