Berlin – Budapest 1919-1933
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció, 1921
62

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció, 1921

Olaj, karton, 36x29 cm
Jelezve balra lent: MT Hátoldalon felirat: Composition 1921 9. Mattis Teutsch