27. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Ülő rabbi
202

Böhm Pál (1839-1905)

Ülő rabbi

Olaj, fa, 22,5x16,5 cm
Jelezve balra fent: fest. Böhm Pál
Kikiáltási ár: 700 000 Ft