35. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Ünnepeste, 1971
92

Bálint Endre (1914-1986)

Ünnepeste, 1971

Olaj, vászon, 39x45 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 1971
Kikiáltási ár: 480 000 Ft