35. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Krematórium, 1965
79

Bálint Endre (1914-1986)

Krematórium, 1965

Olaj, vászon fán, 16x49 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 1965, Hátoldalon felirat Krematórium, a művész tulajdona
Kikiáltási ár: 550 000 Ft