50. Jubileumi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Űr - Kozmosz
103

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Űr - Kozmosz

Olaj, farost, 87x107 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft