24. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Út az erdő mélyén
53

Út az erdő mélyén

Olaj, vászon, 140,5x110 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

BÁV 60. aukció, 149. tétel